
Necklace Pendant 316L Stainless Steel 316L Stainless Steel Geometric Electroplating Vacuum Plating 18K Gold Retro Fashion Women's
Necklace Pendant 316L Stainless Steel 316L Stainless Steel Geometric Electroplating Vacuum Plating 18K Gold Retro Fashion Women's
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel,Vacuum Plating 18K Gold |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Original: $2.43
-65%$2.43
$0.85More Images





Necklace Pendant 316L Stainless Steel 316L Stainless Steel Geometric Electroplating Vacuum Plating 18K Gold Retro Fashion Women's
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel,Vacuum Plating 18K Gold |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel,Vacuum Plating 18K Gold |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |























