
Necklace Pine Stone Alloy Geometric Handmade
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Material | Pine Stone Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 35g |
More Images



















Necklace Pine Stone Alloy Geometric Handmade
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Material | Pine Stone Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 35g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Material | Pine Stone Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Geometry |
| Weight | 35g |























