
Necklace Plastic Resin Alloy Geometric Cuban Chain Punk Rainbow Acrylic
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Weight | 30g |
Original: $1.67
-65%$1.67
$0.58More Images














Necklace Plastic Resin Alloy Geometric Cuban Chain Punk Rainbow Acrylic
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Weight | 30g |























