
Necklace Plastic Resin Handmade Geometric Hiphop Style Irregular Pearl Yellow Smiley Face Splicing For Men
Necklace Plastic Resin Handmade Geometric Hiphop Style Irregular Pearl Yellow Smiley Face Splicing For Men
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Hip-Hop,Facial Features,Expressions |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 12g |
Original: $1.49
-65%$1.49
$0.52More Images





Necklace Plastic Resin Handmade Geometric Hiphop Style Irregular Pearl Yellow Smiley Face Splicing For Men
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Hip-Hop,Facial Features,Expressions |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 12g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Hip-Hop,Facial Features,Expressions |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 12g |























