
Necklace Plastic Resin Mixed Gem Inlay Geometric Diamond Twisted Chain Unisex Hip Hop Punk Style
Necklace Plastic Resin Mixed Gem Inlay Geometric Diamond Twisted Chain Unisex Hip Hop Punk Style
| Chain Style | Twisted Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 40g |
Original: $2.13
-65%$2.13
$0.75More Images








Necklace Plastic Resin Mixed Gem Inlay Geometric Diamond Twisted Chain Unisex Hip Hop Punk Style
| Chain Style | Twisted Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Twisted Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Plastic,Resin |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 40g |























