
Necklace Punk Retro Metal Turquoise Cow Head Geometric Style
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain Ccb Alloy Turquoise |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Punk,Geometry |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |
More Images





Necklace Punk Retro Metal Turquoise Cow Head Geometric Style
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain Ccb Alloy Turquoise |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Punk,Geometry |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron Chain Ccb Alloy Turquoise |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Punk,Geometry |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 50g |























