
Necklace Set Alloy Imitation Pearl Beaded Geometric Metal Fish Pendant Electroplating
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Animal |
| Weight | 29g |
Original: $1.74
-65%$1.74
$0.61More Images





Necklace Set Alloy Imitation Pearl Beaded Geometric Metal Fish Pendant Electroplating
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Animal |
| Weight | 29g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | String Of Pearls |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Animal |
| Weight | 29g |























