
Necklace Set Alloy Metal Geometric Embossed Pendant Electroplating Snake Bone Chain Light Luxury Style Women's
Necklace Set Alloy Metal Geometric Embossed Pendant Electroplating Snake Bone Chain Light Luxury Style Women's
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy,Metal |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $1.06
-65%$1.06
$0.37More Images























Necklace Set Alloy Metal Geometric Embossed Pendant Electroplating Snake Bone Chain Light Luxury Style Women's
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy,Metal |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Alloy,Metal |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |























