
Necklace Set Star Shape Environmentally Friendly Copper Zirconia Inlay Return Pin Chain For Women
Necklace Set Star Shape Environmentally Friendly Copper Zirconia Inlay Return Pin Chain For Women
| Chain Style | Return Pin Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Environmentally Friendly Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Ins Style,Natural |
| Styling | Star Shape |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 4g |
Original: $2.90
-65%$2.90
$1.01More Images






Necklace Set Star Shape Environmentally Friendly Copper Zirconia Inlay Return Pin Chain For Women
| Chain Style | Return Pin Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Environmentally Friendly Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Ins Style,Natural |
| Styling | Star Shape |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Return Pin Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Environmentally Friendly Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Ins Style,Natural |
| Styling | Star Shape |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 4g |























