
Necklace Shell Piece Starfish Conch Imitation Pearl Alloy Geometric Star Electroplating Women's Fashion
Necklace Shell Piece Starfish Conch Imitation Pearl Alloy Geometric Star Electroplating Women's Fashion
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Star,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Vacation Style,Shape,Pattern |
| Weight | 24g |
Original: $2.39
-65%$2.39
$0.84More Images





Necklace Shell Piece Starfish Conch Imitation Pearl Alloy Geometric Star Electroplating Women's Fashion
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Star,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Vacation Style,Shape,Pattern |
| Weight | 24g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Star,Geometric Type |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Vacation Style,Shape,Pattern |
| Weight | 24g |























