
Necklace Square Shell Airplane Geometric Titanium Steel Copper Cartoon Luxury
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technique | Stainless Steel |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Cartoon,Minimalist |
| Weight | 5g |
Original: $1.50
-65%$1.50
$0.52More Images





Necklace Square Shell Airplane Geometric Titanium Steel Copper Cartoon Luxury
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technique | Stainless Steel |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Cartoon,Minimalist |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technique | Stainless Steel |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Cartoon,Minimalist |
| Weight | 5g |























