
Necklace Stainless Steel Copper Geometric Cartoon Guitar Flower Cat Full Diamond Light Luxury Elegant Gorgeous Unisex
Necklace Stainless Steel Copper Geometric Cartoon Guitar Flower Cat Full Diamond Light Luxury Elegant Gorgeous Unisex
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Cartoon,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Stainless Steel |
| Weight | 5g |
Original: $1.82
-65%$1.82
$0.64More Images





Necklace Stainless Steel Copper Geometric Cartoon Guitar Flower Cat Full Diamond Light Luxury Elegant Gorgeous Unisex
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Cartoon,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Stainless Steel |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Cartoon,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Stainless Steel |
| Weight | 5g |





















