
Necklace Stainless Steel Copper Geometric Electroplating For Women
| Chain Style | The Picture Shall Prevail. |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Natural |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
More Images





Necklace Stainless Steel Copper Geometric Electroplating For Women
| Chain Style | The Picture Shall Prevail. |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Natural |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | The Picture Shall Prevail. |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Natural |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |





















