
Necklace Stainless Steel Copper Geometric Electroplating Natural Style For Women
| Chain Style | Picture Shall Prevail |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.55
-65%$1.55
$0.54More Images





Necklace Stainless Steel Copper Geometric Electroplating Natural Style For Women
| Chain Style | Picture Shall Prevail |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Picture Shall Prevail |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |





















