
Necklace Stainless Steel Copper Geometric Electroplating Sweet Style
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Sweet,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Original: $2.84
-65%$2.84
$0.99More Images





Necklace Stainless Steel Copper Geometric Electroplating Sweet Style
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Sweet,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Sweet,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |























