
Necklace Stainless Steel Copper Geometric Light Luxury Style
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Light Luxury Style,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Stainless Steel |
| Weight | 5g |
More Images





Necklace Stainless Steel Copper Geometric Light Luxury Style
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Light Luxury Style,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Stainless Steel |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Picture Paragraph |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Light Luxury Style,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Stainless Steel |
| Weight | 5g |





















