🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Necklace Stainless Steel Cross Geometric Niche Style Electroplating For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Niche,Geometry |
| Weight | 2g |
Select Color
From $1.23
Original: $3.51
-65%Necklace Stainless Steel Cross Geometric Niche Style Electroplating For Women—
$3.51
$1.23More Images













Necklace Stainless Steel Cross Geometric Niche Style Electroplating For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Niche,Geometry |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Niche,Geometry |
| Weight | 2g |





















