
Necklace Stainless Steel Geometric Polishing Electroplating Unisex
| Chain Style | Verbist Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Personality |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Polishing,Electroplating |
| Weight | 250g |
Original: $5.15
-65%$5.15
$1.80More Images




Necklace Stainless Steel Geometric Polishing Electroplating Unisex
| Chain Style | Verbist Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Personality |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Polishing,Electroplating |
| Weight | 250g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Verbist Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Style | Personality |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Polishing,Electroplating |
| Weight | 250g |





















