
Necklace Stainless Steel Geometric Square Pendant Ochain Electroplating
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Original: $1.20
-65%$1.20
$0.42More Images










Necklace Stainless Steel Geometric Square Pendant Ochain Electroplating
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |





















