🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Necklace Stainless Steel Imitation Pearl Handmade Geometric Shell Pendant O Word Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 25g |
Select Color
From $1.27
Original: $3.64
-65%Necklace Stainless Steel Imitation Pearl Handmade Geometric Shell Pendant O Word Chain—
$3.64
$1.27More Images













Necklace Stainless Steel Imitation Pearl Handmade Geometric Shell Pendant O Word Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Weight | 25g |





















