
Necklace Stainless Steel Letter Pendant Electroplating Polishing
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating Polishing |
| Weight | 12g |
Original: $1.22
-65%$1.22
$0.43More Images




Necklace Stainless Steel Letter Pendant Electroplating Polishing
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating Polishing |
| Weight | 12g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating Polishing |
| Weight | 12g |





















