
Necklace Stainless Steel O Shaped Chain Copper Inlaid Zirconium Devil's Eye Constellation Electroplating Design
Necklace Stainless Steel O Shaped Chain Copper Inlaid Zirconium Devil's Eye Constellation Electroplating Design
| Chain Style | Side Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Letters,Numbers,Text |
| Styling | Constellation |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $2.59
-65%$2.59
$0.91More Images


























Necklace Stainless Steel O Shaped Chain Copper Inlaid Zirconium Devil's Eye Constellation Electroplating Design
| Chain Style | Side Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Letters,Numbers,Text |
| Styling | Constellation |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Side Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Letters,Numbers,Text |
| Styling | Constellation |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |





















