
Necklace 316L Stainless Steel Rectangular Letter 316L Stainless Steel Pendant Electroplating
Necklace 316L Stainless Steel Rectangular Letter 316L Stainless Steel Pendant Electroplating
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Weight | 6g |
More Images







Necklace 316L Stainless Steel Rectangular Letter 316L Stainless Steel Pendant Electroplating
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Weight | 6g |























