
Necklace 316L Stainless Steel 316L Stainless Steel Geometric Electroplating Women's
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
Original: $3.06
-65%$3.06
$1.07More Images







Necklace 316L Stainless Steel 316L Stainless Steel Geometric Electroplating Women's
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |























