
Necklace Stainless Steel Titanium Steel Geometric Handcuffs Hip Hop Electroplating Men's And Women's Accessories
Necklace Stainless Steel Titanium Steel Geometric Handcuffs Hip Hop Electroplating Men's And Women's Accessories
| Chain Style | Side Chain |
|---|---|
| Gender | Handcuffs,Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Hip Hop |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 9g |
Original: $2.59
-65%$2.59
$0.91More Images





Necklace Stainless Steel Titanium Steel Geometric Handcuffs Hip Hop Electroplating Men's And Women's Accessories
| Chain Style | Side Chain |
|---|---|
| Gender | Handcuffs,Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Hip Hop |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Side Chain |
|---|---|
| Gender | Handcuffs,Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Hip Hop |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 9g |





















