
Necklace Stainless Steel Titanium Steel Geometric Handmade Pearl Chain Style
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 70g |
Original: $1.37
-65%$1.37
$0.48More Images




Necklace Stainless Steel Titanium Steel Geometric Handmade Pearl Chain Style
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 70g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Geometry |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 70g |





















