
Necklace Stainless Steel Titanium Steel Heart Shape Electroplated Couple Style Handmade
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Couple Style |
| Material | Stainless Steel,Electroplated 18K Real Gold |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Original: $1.99
-65%$1.99
$0.70More Images







Necklace Stainless Steel Titanium Steel Heart Shape Electroplated Couple Style Handmade
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Couple Style |
| Material | Stainless Steel,Electroplated 18K Real Gold |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Couple Style |
| Material | Stainless Steel,Electroplated 18K Real Gold |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |























