
Necklace Stainless Steel Titanium Steel Hydrangea Love Sweet Style Electroplating Jewelry Accessories For Women
Necklace Stainless Steel Titanium Steel Hydrangea Love Sweet Style Electroplating Jewelry Accessories For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
Original: $3.50
-65%$3.50
$1.22More Images








Necklace Stainless Steel Titanium Steel Hydrangea Love Sweet Style Electroplating Jewelry Accessories For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |





















