
Necklace 316L Stainless Steel 316L Stainless Steel Letter Pattern Hip Hop Electroplating
| Chain Style | Round Grinding Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Hip Hop,Letters,Numbers,Text |
| Weight | 26g |
Original: $3.83
-65%$3.83
$1.34More Images




























Necklace 316L Stainless Steel 316L Stainless Steel Letter Pattern Hip Hop Electroplating
| Chain Style | Round Grinding Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Hip Hop,Letters,Numbers,Text |
| Weight | 26g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Round Grinding Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Hip Hop,Letters,Numbers,Text |
| Weight | 26g |























