
Necklace 316L Stainless Steel 316L Stainless Steel Star Pendant Chain Women's High Sense Vacuum Plated 18K Electroplated
Necklace 316L Stainless Steel 316L Stainless Steel Star Pendant Chain Women's High Sense Vacuum Plated 18K Electroplated
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel,Vacuum Plating 18K |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | High Sense,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |
Original: $2.56
-65%$2.56
$0.90More Images





Necklace 316L Stainless Steel 316L Stainless Steel Star Pendant Chain Women's High Sense Vacuum Plated 18K Electroplated
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel,Vacuum Plating 18K |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | High Sense,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel,Vacuum Plating 18K |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | High Sense,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |























