
Necklace Starfish Pendant Iron Geometric Style Electroplating For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Iron |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Star Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Iron |
| Style | Sweet Cool Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 43g |
Original: $2.18
-65%$2.18
$0.76More Images





Necklace Starfish Pendant Iron Geometric Style Electroplating For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Iron |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Star Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Iron |
| Style | Sweet Cool Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 43g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Iron |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Star Shape,Geometric Type |
| Pendant Material | Iron |
| Style | Sweet Cool Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 43g |























