
Necklace Titanium Steel Copper Geometric Microinlaid Real Gold
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Pastoral Style |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Original: $1.59
-65%$1.59
$0.56More Images





Necklace Titanium Steel Copper Geometric Microinlaid Real Gold
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Pastoral Style |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Pastoral Style |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |























