
Necklace Titanium Steel Copper Geometric Style
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Null,Natural |
| Treatment Process | Stainless Steel |
| Weight | 20g |
Original: $2.18
-65%$2.18
$0.76More Images





Necklace Titanium Steel Copper Geometric Style
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Null,Natural |
| Treatment Process | Stainless Steel |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Picture Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Null,Natural |
| Treatment Process | Stainless Steel |
| Weight | 20g |























