
Necklace Titanium Steel Copper Inlaid Zircon Geometric Vacuum Plating Fashion
| Chain Style | Cross Chain + Lip Chain |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Copper Inlaid Zircon |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Vacuum Plating |
| Weight | 6g |
Original: $1.58
-65%$1.58
$0.55More Images























































Necklace Titanium Steel Copper Inlaid Zircon Geometric Vacuum Plating Fashion
| Chain Style | Cross Chain + Lip Chain |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Copper Inlaid Zircon |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Vacuum Plating |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain + Lip Chain |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Copper Inlaid Zircon |
| Style | Fashion Ol |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Vacuum Plating |
| Weight | 6g |























