
Necklace Titanium Steel Copper Love Heart Crown Geometric Cartoon Style Set With Diamonds Unisex
Necklace Titanium Steel Copper Love Heart Crown Geometric Cartoon Style Set With Diamonds Unisex
| Chain Style | Lip Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Cartoon |
| Weight | 5g |
Original: $1.63
-65%$1.63
$0.57More Images




Necklace Titanium Steel Copper Love Heart Crown Geometric Cartoon Style Set With Diamonds Unisex
| Chain Style | Lip Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Cartoon |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Lip Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Cartoon |
| Weight | 5g |























