
Necklace Titanium Steel Copper Mixed Gemstone Inlay Geometric Saturn Electroplating Light Luxury Style Women's
Necklace Titanium Steel Copper Mixed Gemstone Inlay Geometric Saturn Electroplating Light Luxury Style Women's
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.62
-65%$1.62
$0.57More Images









Necklace Titanium Steel Copper Mixed Gemstone Inlay Geometric Saturn Electroplating Light Luxury Style Women's
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























