
Necklace Titanium Steel Copper Real Gold Plated Oil Painting Tulip Geometric Sweet Style Cross Chain
Necklace Titanium Steel Copper Real Gold Plated Oil Painting Tulip Geometric Sweet Style Cross Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Real Gold Plating + Enhanced Color Retention |
| Style | Sweet,Plants Flowers |
| Weight | 10g |
Original: $1.48
-65%$1.48
$0.52More Images




















Necklace Titanium Steel Copper Real Gold Plated Oil Painting Tulip Geometric Sweet Style Cross Chain
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Real Gold Plating + Enhanced Color Retention |
| Style | Sweet,Plants Flowers |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Real Gold Plating + Enhanced Color Retention |
| Style | Sweet,Plants Flowers |
| Weight | 10g |























