
Necklace Titanium Steel Geometric Baroque Pearl Vintage Light Luxury Electroplated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Necklace,Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Original: $2.32
-65%$2.32
$0.81More Images





Necklace Titanium Steel Geometric Baroque Pearl Vintage Light Luxury Electroplated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Necklace,Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Necklace,Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |























