
Necklace 316L Stainless Steel Geometric Cuban Chain Electroplating Unisex
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Style | Geometry |
| Weight | 24g |
Original: $3.17
-65%$3.17
$1.11More Images





Necklace 316L Stainless Steel Geometric Cuban Chain Electroplating Unisex
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Style | Geometry |
| Weight | 24g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Style | Geometry |
| Weight | 24g |























