
Necklace Titanium Steel Geometric Electroplating For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,One Size Fits All |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist |
| Weight | 20g |
Original: $7.28
-65%$7.28
$2.55More Images




















Necklace Titanium Steel Geometric Electroplating For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,One Size Fits All |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,One Size Fits All |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist |
| Weight | 20g |























