
Necklace Titanium Steel Heart Pendant Dripping Glue Couple Style
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Couple Style |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Letters,Numbers,Text |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Dripping Glue |
| Weight | 50g |
Original: $2.41
-65%$2.41
$0.84More Images




Necklace Titanium Steel Heart Pendant Dripping Glue Couple Style
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Couple Style |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Letters,Numbers,Text |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Dripping Glue |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Couple Style |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Letters,Numbers,Text |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Dripping Glue |
| Weight | 50g |























