🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Necklace 316L Stainless Steel Letter Square Pattern Electroplating
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Weight | 5g |
Select Color
From $0.94
Original: $2.69
-65%Necklace 316L Stainless Steel Letter Square Pattern Electroplating—
$2.69
$0.94More Images




























Necklace 316L Stainless Steel Letter Square Pattern Electroplating
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Weight | 5g |























