
Necklace Titanium Steel Square Geometric Cuboid Electroplating Couple Jewelry
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Couple Style |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $2.60
-65%$2.60
$0.91More Images







Necklace Titanium Steel Square Geometric Cuboid Electroplating Couple Jewelry
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Couple Style |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Couple Style |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























