🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Necklace Titanium Steel Stainless Steel Geometric Triangle Pendant Electroplated Jewelry For Men
Necklace Titanium Steel Stainless Steel Geometric Triangle Pendant Electroplated Jewelry For Men
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Select Color
From $0.42
Original: $1.21
-65%Necklace Titanium Steel Stainless Steel Geometric Triangle Pendant Electroplated Jewelry For Men—
$1.21
$0.42More Images








Necklace Titanium Steel Stainless Steel Geometric Triangle Pendant Electroplated Jewelry For Men
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |





















