
Necklace Western Denim Style Imitation Pearl Beaded Ccb Stainless Steel Geometric Handmade
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Material | Ccb |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Ccb |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 40g |
Original: $1.82
-65%$1.82
$0.64More Images








Necklace Western Denim Style Imitation Pearl Beaded Ccb Stainless Steel Geometric Handmade
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Material | Ccb |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Ccb |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Material | Ccb |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Ccb |
| Style | Personality,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 40g |





















