
Necklace Wood Chip Coconut Shell Bohemian Geometric Handmade Stainless Steel
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Wood Chips Pine Stones |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Turquoise |
| Style | Personality,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 14g |
Original: $1.49
-65%$1.49
$0.52More Images








































Necklace Wood Chip Coconut Shell Bohemian Geometric Handmade Stainless Steel
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Wood Chips Pine Stones |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Turquoise |
| Style | Personality,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 14g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Wood Chips Pine Stones |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Turquoise |
| Style | Personality,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 14g |





















