
Necklace Zinc Alloy Drop Shape Diamond Decor
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 168g |
Original: $5.30
-65%$5.30
$1.85More Images









Necklace Zinc Alloy Drop Shape Diamond Decor
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 168g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 168g |























