
Necklace Zinc Alloy Geometric Diamond Microinlaid Imitation Pearl Multilayered Stacked Exaggerated Jewelry
Necklace Zinc Alloy Geometric Diamond Microinlaid Imitation Pearl Multilayered Stacked Exaggerated Jewelry
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Exaggerate,Shape,Pattern |
| Weight | 42g |
Original: $1.72
-65%$1.72
$0.60More Images











Necklace Zinc Alloy Geometric Diamond Microinlaid Imitation Pearl Multilayered Stacked Exaggerated Jewelry
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Exaggerate,Shape,Pattern |
| Weight | 42g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Exaggerate,Shape,Pattern |
| Weight | 42g |























