
Necklace Zinc Alloy Geometric Hand Knitted
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Beads |
| Processing Technology | Hand Knitted |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Old Money Style,Geometry |
| Weight | 17g |
Original: $4.24
-65%$4.24
$1.48More Images




Necklace Zinc Alloy Geometric Hand Knitted
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Beads |
| Processing Technology | Hand Knitted |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Old Money Style,Geometry |
| Weight | 17g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Beads |
| Processing Technology | Hand Knitted |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Old Money Style,Geometry |
| Weight | 17g |























