
Neutral Titanium Steel Ushape Ring Electroplated Simple Fashion Jewelry
| Gender | Neutral,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 11. |
| Style | Neutral |
| Styling | U-Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.17
-65%$1.17
$0.41More Images






Neutral Titanium Steel Ushape Ring Electroplated Simple Fashion Jewelry
| Gender | Neutral,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 11. |
| Style | Neutral |
| Styling | U-Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Neutral,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 11. |
| Style | Neutral |
| Styling | U-Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























